Opinie absolwentów

Przychodzimy  tu jako ludzie, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nowego, zdobyć nowe umiejętności, może nauczyć się zawodu. Wychodzimy stąd z ułożonym pomysłem na własne życie, ze świadomością ogromnych zmian, które dokonały się w naszym wnętrzu. Emanujemy tą zmianą, jesteśmy tą zmianą. Nasze otoczenie, ludzie, których spotykamy widzą te zmiany. Dajemy otaczającemu nas światu nowe wartości,  nowe spojrzenie, nową energię i to wszystko do nas wraca i przez to z kolei zmienia się nasz świat. Tak to zaczyna się nakręcać jedno od drugiego. Nowe możliwości, nowa jakość, nowe spojrzenie.
Beata Dybała-Tkacz, Absolwentka Studiów LC 2017/2018
beatadybala-tkacz@wp.pl
 
Ofert w postaci studiów podyplomowych i szkoleń z coachingu jest mnóstwo. Mam wrażenie, że panuje ogólna pandemia w prześciganiu się w proponowanych formach edukacyjnych i „zostawania” coachami. Spośród nich sztuką jest wybrać najbardziej korzystną ofertę, która pozwoli dać porządny grunt i start do profesjonalnego coachingu. Mój wybór studiów podyplomowych life coaching przy Uniwersytecie Łódzkim był doskonały! Oferta programowa obszerna i bardzo skoncentrowana na meritum wiedzy. Kadra trenerska doborowa. To ludzie z pasją, charyzmą, ukierunkowani na cel, z doświadczeniem stanowiącym dowód ich profesjonalizmu, z dorobkiem literackim, przy tym to niesamowite osobowości. Opieka administracyjna dostępna dla każdego słuchacza. W prostych słowach,  Sylwia i Łukasz Marciniakowie pokazali dobrą robotę…dla nas…dla was - przyszli studenci.
Tym, co szukają odpowiedzi na pytanie, czym jest coaching odpowiadam: to proces wspierający człowieka: w wyznaczaniu i osiąganiu celów, polepszaniu podejmowanych działań, dokonywaniu przeglądu własnych wartości, priorytetów, potrzeb, w odkrywaniu swoich mocnych i słabych stron. To NIE psychoterapia, NIE doradztwo, NIE consulting. 
Zawód coacha to nie praca, to styl życia. Zanim więc podejmiesz decyzję o zmianie stylu życia upewnij się, że obcowanie z ludźmi sprawia ci przyjemność, że nieustające podnoszenie swoich kwalifikacji, doskonalenie siebie, trenowanie swojej osobowości jest twoją pasją, że znasz siebie samego, że odkryłeś mądrość swoich emocji, świadomość swojego ciała i poznałeś przestrzeń swojego umysłu, a w następstwie, czy twoje ciało, umysł i emocje są zintegrowane ;)
Podsumowując: Podyplomowe Studia Metod Wspierania Relacji Międzyludzkich Life Coaching i Uniwersytet Łódzki to naprawdę dobry wybór. Bogactwo wiedzy i praktyki za przyzwoitą cenę. Sposób kształcenia, niepowtarzalna atmosfera podczas zajęć, poziom treści programowych burzą wciąż funkcjonujące stereotypowe myślenie o „nudnej podyplomówce za kasę dla papierka”. Ponadto, te studia gromadzą ludzi, którzy zasługują na twoją przyjaźń a ich biografie zapierają dech w piersiach. Sprawdź osobiście! 
Marzena Dudzińska-Rejniak, Absolwentka Studiów LC 2017/2018
admiratorka@gmail.com
 
Studia z  life-coachingu powodują bardzo dużą zmianę w życiu. Ja zaczęłam rozumieć siebie ,nauczyłam się uważnie słuchać, rozwiązywać konflikty. Dowiedziałam się skąd czerpać motywację .Jak realizować swoje cele i marzenia. Dotarcie do swojej  tożsamości i wartości spowodowało ,że mogę świadomie dokonywać wyborów i pozytywnych zmian w życiu. Nauczyłam się też jak towarzyszyć innym w takich zmianach.
Iwona Nowak, Absolwentka Studiów LC 2017/2018
 
Ja się, podczas trwania tych studiów, zakochałem! Z wzajemnością. We wspaniałej kobiecie. Wybranka mojego serca pod wpływem mnie zmienia swoje życie – wyprowadza się z rodzinnego miasta, znalazła pracę w Łodzi – planujemy wspólnie przyszłość :)
Kupuję mieszkanie – właściwie finalizuję zakup mieszkania w centrum Łodzi – zostało mi tylko wziąć kredyt, zapłacić i podopinać remont i inne organizacyjne kwestie. W końcu to robię. Cel, który sobie obrałem kilka lat temu.
Śpiewam w zespole rockowym. W tym roku zagraliśmy już 2 koncerty – w najbliższy weekend gramy 3ci! 
Bardzo otworzyłem się na ludzi. Rozmawiam z wieloma osobami. Dzielę się emocjami – tymi złymi i dobrymi. Moje relacje z ludźmi są głębsze. Konkretniejsze.
Piotr Biela – Coach Biela, Absolwent Studiów LC 2017/2018
 
Te studia zmieniają ludzi w bardzo pozytywnym tych słów znaczeniu. Nie tylko dają wiedzę, nie tylko ją poszerzają, ale przede wszystkim zmieniają sposób postrzegania innych ludzi. 
Po ich ukończeniu możesz całkowicie zmienić swoją drogę i zostać coachem; możesz wykorzystywać zdobytą wiedzę w swojej pracy i to bez względu na to gdzie pracujesz. 
Najważniejsze jednak jest to, że wszystko czego się nauczyłaś/eś przydaje się w życiu prywatnym – polecam – sprawdzone na samej sobie ;)
Magda M., Absolwentka Studiów 2016/2017
magda.michalak@ikea.com
 
Na studia wybrałam się dla samej siebie. Każde zajęcia pozwalały odkryć coś nowego. Pozyskiwana wiedza, nabyte umiejętności, poznawane narzędzia szybko okazały się bardzo przydatne w pracy zawodowej  i w życiu osobistym. Prowadzący zajęcia to bardzo ciekawi ludzie, bardzo chętnie dzielą się swoją ogromną wiedzą. Otwarci, życzliwi studenci z ogromnym poczuciem humoru tworzyli wspaniałą atmosferę zajęć . 
Warto było !!!!!!!!!!!
Agnieszka Żegota – Lasota, Absolwentka Studiów 2016/2017
zegota.agnieszka@onet.pl
 
Ciekawy kierunek studiów. Dużo wiedzy na temat komunikacji interpersonalnej, świadomości siebie, uważności na innych i na zdarzenia wokół nas. Dużo praktycznej wiedzy do zastosowania nie tylko w pracy coacha, ale też dla każdego menedżera oraz w życiu osobistym.
Jolanta Sokołowska, Absolwentak Studiów 2016/2017
jolanta.sokolowska@businessyou.pl
 
Wzmocnienie siebie, lepsze poznanie, podjęcie ryzyka. Po roku mogę powiedzieć: to była dobra decyzja. Trudna ale dobra.
Magdalena Magiera, Absolwentka Studiów 2016/2017

 (magdalena.ita.magiera@gmail.com)

 

Dla mnie te studia były dużą przyjemnością, radością i cudowną przygodą!! Wiele się nauczyłam, poznałam i doświadczyłam!! Poznałam wspaniałych ludzi,a z niektórymi nawet zaprzyjaźniłam ;)

Przyjście na te studia z LC to jedna z lepszych decyzji w moim życiu!! Cudowny czas i rozwoju i poznawania siebie!! Chętnie bym go powtórzyła J ale wiem że nic już nie będzie tak samo bo jestem już w innym miejscu ….. Na każdy zjazd czekałam z ciekawością, ale bez oczekiwań i dostawałam więcej niż nawet mogłabym wymyśleć…. Nawet mój mąż mocno korzystał na moich przemianach (w dobrym tego słowa znaczeniu - zmiany we mnie rozchodziły i rozchodzą echem na innych;) Nawet te bardzo wczesne pobudki i przyjazdy do Łodzi z Wrocławia nie stanowiły problemu, a nocleg w Łodzi i obcowanie z super ludźmi były dodatkowym atutem i ogromnym niezapomnianym doświadczeniem! Rekomenduję każdemu podejmowanie studiów poza miejsce zamieszkania  są to dodatkowe koszty finansowe, ale  niewymierne koszty rozwojowe!!!

Dziękuję Wam bardzo za czas i dobrą energię którą wkładaliście, aby te studia miały taki kształt! Mocno to doceniam i mam ogromną wdzięczność! Macie w sobie ogromna moc i potencjał!!

Gosia - Absolwentka Studiów Life Coaching Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015 

 

To nie są studia, na których siedzi się w ławkach i słucha nudnych wykładów. To nowoczesne nauczanie poprzez prowadzenie warsztatów, podawana wiedza jest na najwyższym poziomie. Cudowni nauczyciele z wielką pasją do życia i do swojej pracy.

Marta Bant - Absolwentka Studiów Life Coaching Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015 

  

Studia przyniosły mi zmianę na wielu poziomach: zmieniłam się ja, moje relacje z ludźmi. Coaching daje inną perspektywę widzenia świata. A dzięki programowi i Prowadzącym zyskałam nowy zawód, w którym już pracuję.

Joanna Rokicka - Absolwentka Studiów Life Coaching Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015 

 

Pewnie zabrzmi to jak frazes... dla mnie jednak to prawdziwy fakt. Te studia zmieniły moje życie. Dosłownie i bardzo konkretnie. Odnalazłam sens swojego istnienia, poznałam siebie i dowiedziałam się jak żyć. Spotkałam cudownych ludzi, których wyjątkowość można by długo opisywać. To właśnie tutaj narodziłam się na nowo – tym razem świadomie.

Decyzję o studiowaniu podjęłam spontanicznie. Widząc ofertę wiedziałam, że to dla mnie i nie miałam żadnych wątpliwości, że to właśnie ja  bardzo chcę a nawet muszę się tam znaleźć.

I słusznie – to były najlepiej wydane pieniądze w moim życiu.

Miej odwagę i zacznij studiować coaching

Izabela Malinowska - Absolwentka Studiów Life Coaching Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015 , imalinowskaa@gmail.com

 

To jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Dzięki tym studiom moje spojrzenie na wiele spraw bardzo się zmieniło… zobaczyłam, że mogę je oglądać z wielu perspektyw… Nauczyłam się uważności na siebie, na świat, na  ludzi, na to co mówię i słyszę…

Dlaczego warto wybrać  Life Coaching na Uniwersytecie Łódzkim? - bo to przede wszystkim wiele godzin warsztatów i ćwiczeń z profesjonalnymi coachami. Mnóstwo wiedzy i narzędzi coachingowych. Możliwość przeprowadzenia w bezpiecznych warunkach swoich pierwszych sesji. To wszystko dzieje się w duchu ogromnego wsparcia i wspaniałej atmosfery, o którą dbają organizatorzy – Sylwia i Łukasz Marciniakowie. Te studia to również możliwość spotkania się z wieloma otwartymi ludźmi, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

Gorąco polecam tym, którzy nie boją się zmian w swoim życiu ale też i  tym, którzy się ich boją, bo tu mogą się odważyć!

Iza, coach, trener, pedagog - Absolwentka Studiów Life Coaching Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015 

izakostkaskwarczynska@gmail.com

 

Studiowanie Life Coachingu na UŁ było czym więcej niż zdobywaniem wiedzy, nie da się porównać tych studiów do innych podyplomowych kierunków. Należy być przygotowanym, że oprócz nauki o coachingu, może się zadziać absolutnie wszystko, a najważniejsze zmiany dotyczą nas samych. Studiując jest się w ciągłym procesie, można na sobie samym doświadczać tego o czym mówią wykładowcy, można "przy okazji" zmienić wiele w życiu, można rozejrzeć się dookoła i ujrzeć nowe możliwości...Studiując ten kierunek rozwijamy swoje prawdziwe skrzydła, przestajemy udawać ludzi którymi nie jesteśmy- po prostu nie ma na to miejsca. Jest za to miejsce na poczucie bezpieczeństwa, na pełne zaangażowanie ludzi dookoła, na wsparcie, na śmiech-a niekiedy na łzy, a przede wszystkim na ciągły rozwój i na wiarę, że po takiej ilości wiedzy i po takich doświadczeniach jesteśmy w stanie wyjść do innych by ich wspierać w życiowej podróży.

Dziękuję bardzo Sylwii Rogala-Marciniak i Łukaszowi Marciniak, że stworzyli na UŁ tak wyjątkowy kierunek studiów, zaprosili tak niesamowitych ludzi do przekazywania wiedzy i zadbali by do społeczności Coachów dołączyły nowe osoby z pasją i sercem dla innych. Przygoda z Coachingiem nie kończy się dla mnie wraz z ukończeniem studiów, ona się dopiero zaczyna :)

Izabella Jóźwiak - Life Coach, Absolwentka Studiów Life Coaching Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015, izabellaj@wp.pl

 

O wyborze studiów zdecydowała ciekawość, następnie coaching stał się dla mnie inspiracją do pracy nad sobą. Dziś moja „nowa lepsza ja” zachęca wszystkich, którzy chcą się rozwijać i zrozumieć więcej do podjęcia studiów Life coaching.

Doskonale pamiętam pierwsze zajęcia i słowa prowadzącego Łukasza cytującego piosenkę Meli Koteluk „Nie wolno Ci się bać, wszystko ma swój czas, Ty jesteś początkiem do każdego celu”.  Bardzo trafione słowa. Niektórzy z nas przyszli na studia bo chcieli coś zmienić w swoim życiu, inni już coś zmienili i przyszli szukać nowych ścieżek, jeszcze inni dojrzewali do zmiany w trakcie studiów i są pewnie i tacy którzy zmianę zaakceptują po skończeniu studiów. Każdy z nas w rożnym tempie dokonywał /uje w sobie tej zmiany.

Ja za moją bardzo dziękuję.

Eliza Gardzińska- Absolwentka Studiów Life Coaching Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015 , e_g@onet.pl

 

Warto zainwestować w siebie.

W sumie nie ma znaczenia czy zdobyłam certyfikat. Jeszcze nie jestem gotowa by z niego korzystać. Ale to wiem.

Znaczenie ma to, że uczestniczyłam przez rok w cennym doświadczeniu, które pozwoliło mi się rozwinąć jako …  człowiekowi. To jest bezcenne. Jestem silniejsza i skuteczniejsza.

Bardzo Wam za to dziękuję.

Dorota Karło – czeladnik coachingu, Absolwentka Studiów Life Coaching Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015 

 

Dużą wartością tych studiów jest praktyka, różnorodność warsztatowa oraz nie szablonowy program nauczania efektywny i nowatorski. Dało mi one niesamowity zastrzyk wiedzy praktycznej . Jako  psycholog znajduje prawie na co dzień zastosowanie dla poznanej tam metodyki . Będąc na Tych właśnie studiach możesz swobodnie i z pełnym zaufanie przystąpić do swojego szeroko rozumianego rozwoju zawodowego. Tu traktuje się studenta jak partnera w osiąganiu wspólnego celu a nie jedynie źródło dochodu. Niespotykana na innych uczelnia jakość kontaktu , relacji i merytoryki i to wszystko w jednym miejscu za rozsądną cenę!

Daniel Grzyb  - Absolwent Studiów Life Coaching Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015 , grzyb.daniel@gmail.com

 

Studia LC to najlepszy wybór. Zarówno zawodowy, bo dają solidną wiedzę i narzędzia do pracy jako coach, ale także osobisty, bo rozwijają uważność i samoświadomość.

Studia prowadzone są warsztatowo, to bardzo cenne, bo daje możliwość praktykowania w roli coacha i doświadczania w roli klienta. Ogromnym atutem są również prowadzący – aktywni coachowie z dużym doświadczeniem i pasją. Serdecznie polecam.

Agnieszka TomalAbsolwentka Studiów Life Coaching Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015 , www.agnieszkatomal.com, kontakt@agnieszkatomal.com

 

Studia bardzo dobre, wspaniali wykładowcy. Naprawdę zmieniają nasz pogląd na otaczający nas świat , drugiego człowieka i nas samych. Mogą być przyczyną prawdziwej metamorfozy i kluczowym momentem zwrotnym w życiu. Po ukończeniu ich wszystko się zmienia: to co było  złe staje się śmieszne, to co nas przerastało- małe i łatwe, nabieramy szacunku do tego co przeżyliśmy, okazało się że, nie popełniamy błędów tylko zbieramy lekcje od życia. Nauczyłam się że, najcenniejszą rzeczą jest wewnętrzny spokój i praca nad sobą. To pozwoli nam żyć tak jak chcemy i być szczęśliwymi ludżmi . Udowodniłam sobie, że być szczęśliwym wcale nie jest tak trudno. Po prostu wystarczy przestać być nieszczęśliwym.

Agata Absolwentka Studiów Life Coaching Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015 

 

Studia są dobrym narzędzie wspierającym w poszerzeniu swojej świadomości, wspierają rozwój takich umiejętności jak wyznaczanie celów, planowanie, monitorowanie postępów. Merytoryczna treść programowa wspiera w rozwoju umiejętności komunikacyjnych.

Krzysztof „Fabian” Zięba  - Absolwent Studiów Life Coaching Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015 , Office@artofbreaking.pl

 

Studia coachingowe na Uniwersytecie Łódzkim były dla mnie niezapomnianą przygodą.  Świetna organizacja, wykwalifikowani trenerzy (praktycy!) i pełna pozytywnej energii atmosfera.  W pełni spełniły moje oczekiwania jako osoby, która planuje zająć się coachingiem zawodowo.  Te studia dały mi nie tylko nowe umiejętności, ale również pomogły mi zrozumieć, że w życiu nie  ma porażek – są tylko lekcje. To daje moc.

Przemysław Czekała - Life coach, Absolwent Studiów Life Coaching Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015 

 

Studia Life Coachingu to najlepiej zainwestowane przez ze mnie pieniądze na wykształcenie, 90% warsztatu, to wyjątkowa oferta na wyższej uczelni, opis przy kierunku na stronie pokrywa się z tym co dostałam, dostęp do praktyków, poznanie procesu, narzędzi i technik. Przeprowadzone samodzielnie sesje coachingowe z niesamowitą otwartością pytania i wsparcie.
Przeczytałam gdzieś, że te studia mogą zmienić życie, u nas na roku kilka osób znalazło pasje i temat jakim chcą się zając, zmieniło swoje życie. TAK, potwierdzam, mogą zmienić, a na pewno mają na nie wpływ, taki na jaki pozwolisz. Polecam" 
Kama  Daroszewska  Absolwentka Studiów Life-Coaching
lifecoach.bydgoszcz@gmail.com, tel. 600462626
 
Podyplomowe Studium Life Coachingu na Uniwersytecie Łódzkim to doskonale przygotowany program merytoryczny, który pozwala na dogłębne przyswojenie wiedzy i praktyki coachingowej. Zajęcia prowadzone są zarówno przez pracowników naukowych Uniwersytetu, jak również przez doświadczonych coachów, co jest ogromną wartością dodaną. Warsztatowy sposób prowadzenia większości zajęć pozwala na ugruntowanie wiedzy jeszcze w trakcie studiów, każda teoria poparta jest warsztatem i zajęciami praktycznymi studentów. Szkolenie Transforming Comunication™ jest również bardzo cennym doświadczeniem wplecionym w tok studiów. Kolejnym atutem jest dobra organizacja, elastyczność i wiedza połączona z doświadczeniem prowadzących te studia mentorów: Sylwii i Łukasza Marciniak. Kończyłam Studium Life Coachingu jako certyfikowany Trener NLP i mogę szczerze polecić te studia zarówno osobom z pewnym doświadczeniem w pracy terapeutycznej lub coachingowej, które nie mają wykształcenia kierunkowego, jak również osobom, które nigdy nie miały doświadczeń coachingowych.
Aleksandra Zofia Lewandowska  Absolwentka Studiów Life-Coaching - Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014
aleksandrazofialewandowska.blogspot.com
olalewandowskacoaching@gmail.com
 

Studia podyplomowe „Coaching i Mentoring Organizacyjny” to niezwykła przygoda, łącząca aspekt „życiowy” i biznesowy. Inspirujący wykładowcy, ustrukturyzowane i bogate w wiedzę zajęcia, podczas których nabyłam nowe umiejętności i poszerzyłam własną strefę komfortu. Studia i poznani na nich uczestnicy oraz wykładowcy pomogli mi spojrzeć na siebie i świat z wielu perspektyw i zainspirowali do podążania własną, nowo odkrytą, ścieżką.

Karolina Majcherek  Absolwentka Studiów Life-Coaching - Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014

karolina.majcherek.24@gmail.com
 

To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. O wyborze tych studiów na UŁ, zadecydowały dwie sprawy: program i prowadzący. To, że zajęcia były prowadzone głównie w formie warsztatów, że osoby, które nas uczyły zawodu – to praktycy i rzemieślnicy, było bezcennym wkładem w mój rozwój jako człowieka i przyszłego coacha.
Przychodząc na te studia miałam niewielkie pojęcie co mnie czeka. Nie obyło się bez trudnych chwil, ale dziś wiem, że były one koniecznym etapem w zmianie i rozwoju osobistym. Te studia zmieniły całe moje życie. Inaczej patrzę na świat, inaczej podchodzę do pracy. Wiem, że będę pracowała w zawodzie coacha, chociaż założenie było takie, że wiedza którą tu miałam uzyskać miała być tylko pomocna w dotychczasowej pracy. Dziękuję wszystkim za to, że spotkałam Was na swojej drodze: Sylwii, Łukaszowi, Wykładowcom i Koleżankom i Koledze z Grupy Life Coaching. Wszystkim szczerze polecam to miejsce i ludzi.
Agnieszka | UŁ Life Coaching Absolwentka Studiów Life-Coaching - Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014
as@personica.pl
 
Studia na które warto się zapisać. Bardzo ciekawie prowadzone. Dużym atutem są zajęcia z doświadczonymi coachami, na których można nauczyć się technik do pracy z klientami. Studia to przede wszystkim wiele godzin ćwiczeń, które pozwalają rozwijać kompetencje przyszłych coachów.
Aneta Sikora – Ołdakowska -  Absolwentka Studiów Life-Coaching - Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014
aneta@zaulekradosci.pl
 
Spotkałam ludzi, którzy pozostawili trwały ślad w moim życiu i na pewno mnie to wzbogaciło. Dzięki wiedzy, którą posiadłam rozpoczęły się nieodwracalne zmiany w moim życiu, zmiany na lepsze. Jestem też mądrzejsza i bardziej świadoma siebie oraz swoich potrzeb. Było to niezapomniane i głęboko transformujące przeżycie. Przygoda mojego życia:)
Mirka Wielechowska, coach, językoznawca, metodyk, edukator --  Absolwentka Studiów Life-Coaching - Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014
miroslawawielechowska@wp.pl
 

Te studia to niezwykła przygoda połączona z pracą nad sobą i nauką nowych umiejętności.
Wszystkie metody i techniki można było przećwiczyć na sobie, więc jeśli komuś zależy na rozwoju osobistym jest to idealne miejsce. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas studiów pozwalają na rozpoczęcie działalności jako coach i zachęcają do dalszego rozwoju.

Kasia -  Absolwentka Studiów Life-Coaching - Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014
kuklakasia@gmail.com
 

Dzięki studiom w moim życiu rozpoczęłam przygodę jaką jest coaching. Mimo, ze wybór studiów w Łodzi był intuicyjny, od momentu podjęcia decyzji nie wątpiłam, że to właściwy krok. W życiu nie ma przypadków ☺ Studia pozwoliły mi na udział w ciekawych, rozwijających zajęciach prowadzonych przez profesjonalną kadrę, spotkanie osób, które potrzebowałam spotkać, a w efekcie zdobycie praktycznych umiejętności bycia coachem.
Magdalena Kubiak -  Absolwentka Studiów Life-Coaching - Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014
magdakubiak11@wp.pl